Roleta rzymska – doskonała alternatywa dla zasłon

Roleta rzymska to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnych zasłon. Co sprawia, że ten typ osłony okna coraz częściej wypiera tradycyjne rolety oraz żaluzje? Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na zakup rolety rzymskiej? Odpowiedź na te pytania jest prostsza niż się wydaje!

Dlaczego warto wybrać roletę rzymską

Przede wszystkim roleta rzymska to idealne wyjście w momencie, kiedy rozsądek woła „roleta!”, a serce szepcze „zasłona”. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji rzymska roleta układa się w piękne fałdy, dzięki czemu już nie musimy wybierać pomiędzy praktycznym a stylowym! Niestety, w przypadku zwykłych rolet – nawet najbardziej wyszukany materiał nie sprawi, że w jakikolwiek sposób oddadzą one lekkość i dekoracyjność firanki. W przypadku rolety rzymskiej jednak jest to całkowicie możliwe! Osobom, które wyjątkowo cenią sobie elegancką oprawę okienną, z pewnością przypadnie do gustu oferta firmy Velux. Ten specjalista w kwestiach okiennych proponuje swoim klientom rolety rzymskie o wymiennych tkaninach! Dzięki temu nic nie ogranicza naszej wyobraźni, a także możemy dopasować stopień przepuszczalności rolety do naszych preferencji, pory roku i innych czynników, które warto wziąć pod uwagę szukając akcesoriów okiennych.

Stylowość zasłony połączona z praktycznością rolety

Fakt, że możemy dowolnie wymieniać tkaninę rolety sprawia, że ich pielęgnacja jest wyjątkowo prosta, a sam wynalazek jest przyjazny alergikom! Prosty montaż i demontaż sprzyja również utrzymaniu naszych okien w nienagannej czystości. Ale to nie wszystkie zalety rolet rzymskich. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest bezstopniowa regulacja osłony okien, która pozwala nam dowolnie operować światłem w pokoju, oraz brak widocznych sznurów, co sprawia, że roleta rzymska marki Velux to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego! Zwłaszcza, że firma posiada w swojej ofercie bogaty wybór wzorów i kolorów stworzonych z myślą o najmłodszych domownikach.

Podsumowując roleta rzymska to wynalazek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających wielbicieli pięknych wnętrz, którzy z jakiś względów muszą przerzucić się z zasłon i firanek na inne akcesoria, takie jak rolety lub żaluzje. Na szczęście za sprawą rolet rzymskich marki Velux ta zmiana będzie praktycznie nieodczuwalna! Więcej informacji oraz pełny katalog produktów znajdziesz na stronie producenta velux.pl.

Rolety zaciemniające skutecznie chronią m.in. przed światłem z ulicy.

Roleta rzymska – doskonała alternatywa dla zasłon
Oceń wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *