piątek, Sierpień 14

Kilka pomysłów na okno w pokoju dziecięcym

Przygotowując pokój dla malucha martwimy się o to, czy na ścianie lepiej sprawdzi się farba, czy wzorzysta tapeta? Poświęcamy długie godziny na wybór dywanu (niepraktyczny, ale miękki i puchaty, czy wykładzina w tory samochodowe?). Aranżujemy miejsce na zabawki, kącik do spania, a także przestrzeń do zabawy oraz nauki i… Bardzo często zapominamy o tym, że w pokoju naszej pociechy znajduje się również okno! A czasem nawet kilka okien! Warto zatem poświęcić trochę czasu na to, żeby sprawdzić, jakie opcje dla pokoju dziecięcego mają nam do zaoferowania producenci oraz które z nich najlepiej sprawdzą się w naszym przypadku.

 

Rolety rzymskie i tradycyjne dla małego alergika

 

W przypadku dzieci, które cierpią na różnego rodzaju alergie, najlepiej sprawdzą się rolety. Są łatwe w czyszczeniu oraz montażu i w zależności od wybranej opcji mogą chronić wnętrze zarówno przed światłem, jak i nadmiernym przegrzaniem. A przy tym mogą być prawdziwą ozdobą pokoju! Szczególną uwagę warto zwrócić na rolety rzymskie dla dzieci oraz rolety tradycyjne marki Velux. Producent posiada w swojej ofercie linię rolet Disney, dedykowaną swoim najmłodszym klientom. Bogaty wybór wzorów i bohaterów pozwoli nam bez problemu wybrać wersję najlepiej pasującą do pokoju dziecka. Warto również wspomnieć o tym, że rolety Velux przechodzą specjalistyczne testy skuteczności, dzięki czemu nawet modele w jasnych wersjach kolorystycznych gwarantują całkowite zaciemnienie!

 

Firanki i zasłonki

 

Jeżeli naszemu diecku kurz i roztocza niestraszne, możemy z powodzeniem rozejrzeć się za nieco bardziej tradycyjną oprawą okien, czyli firankami i zasłonkami. Naszą uwagę zwróciły specjalne firanki, które świecą w ciemności! Tkanina użyta do ich wykonania została pokryta specjalną farbą fluorescencyjną, która po zgaszeniu światła delikatnie świeci w ciemności, nadając oknom naszej pociechy bajkowego charakteru! W połączeniu z kolorowymi zasłonami, takie firanki mogą stworzyć naprawdę piękny efekt.

 

Dekorując okno w pokoju dziecka pamiętajmy o tym, że taka aranżacja powinna być przede wszystkim funkcjonalna i bezpieczna. Wybierajmy zatem produkty sprawdzonych firm z odpowiednimi atestami, jak na przykład wspomniane już rolety. Więcej informacji na ich temat oraz wybór dostępnych wzorów znajdziecie na stronie producenta velux.pl!

kiedy 2 a kiedy 3 szyby

Kilka pomysłów na okno w pokoju dziecięcym
Oceń wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *